Javni poziv za prijavu projekata ljetnih škola udruga nacionalnih manjina

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta objavljuje Javni poziv za prikupljanje pisanih prijedloga projekata udruga nacionalnih manjina koje organiziraju i provode posebne oblike nastave (ljetne škole) za potrebe učenika pripadnika nacionalnih manjina. Rok za prijavu: 2. svibnja 2014.

Na Javni poziv svoje programe mogu prijaviti pravne osobe, nevladine, neprofitne organizacije – udruge registrirane prema Zakonu o udrugama (Narodne novine, br. 88/01 i 11/02) čije je primarno djelovanje usmjereno na područje odgoja i obrazovanja učenika pripadnika nacionalnih manjina u Republici Hrvatskoj.

Za više informacija pročitajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)