Natječaj za dodjelu sredstava Zaklade Adris

Zaklada Adris je objavila natječaj za dodjelu sredstava za programe:

ZNANJE I OTKRIĆA: program potpore učenicima i studentima, znanstvenicima i inovatorima, znanstvenim i istraživačkim projektima
STVARALAŠTVO, EKOLOGIJA, BAŠTINA I DOBROTA: program potpore umjetničkom stvaralaštvu i umjetnicima, projektima koji pridonose zaštiti i očuvanju hrvatske izvornosti te humanitarnim projektima i pomaganju djeci bez roditelja.

Rok za prijavu je 27. svibnja 2016.

Za sredstva Zaklade mogu se natjecati pojedinci (fizičke osobe) i institucije (pravne osobe) koji udovoljavaju uvjetima natječaja, osim trgovačkih društava (d. o. o. i d. d.) i obrta. Prijave na natječaj zaprimaju se u roku od 30 dana od dana objave, a podnose se isključivo na hrvatskom jeziku putem službenih obrazaca Zaklade

Prijavu s pripadajućom natječajnom dokumentacijom možete poslati na jedan od dva moguća načina:

  1. internetom, na internetskoj stranici Zaklade www.adris.hr
  2. poštom, na adresu:
    ZAKLADA ADRIS – „Za natječaj”
    Jagićeva 33
    10 000 Zagreb.

O samom natječaju više saznajte ovdje

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)