Podnošenje izvješća o organiziranom volontiranju za 2016. godinu

Sukladno članku 33. Zakona o volonterstvu te Pravilniku o sadržaju izvješća o obavljenim uslugama ili aktivnostima organizatora volontiranja, svaki organizator volontiranja dužan je dostaviti godišnje izvješće o volontiranju Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, kao tijelu nadležnom za praćenje provedbe navedenoga Zakona i razvoj politike volonterstva.
Izvještajno razdoblje se odnosi na vrijeme od 1. siječnja do 31. prosinca 2016. godine, a rok za dostavu izvješća je 31. ožujka 2017. godine.
Slijedom navedenoga, pozivaju sve udruge, ustanove, zaklade i fundacije, druge neprofitne pravne osobe, državna tijela i jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave koje su tijekom 2016. godine bili organizatori volontiranja, da podnesu izvješće o organiziranom volontiranju putem web aplikacije koju je moguće pronaći na sljedećoj poveznici: http://volonteri.mspm.hr/

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)