Poziv na radionicu “Marginalizirane skupine i tržišno konkurentna proizvodnja”

Radionica će se održati u subotu, 23. studenog 2013. u Centru aktivnih građana u Petrinji (Udruga IKS) , Turkulinova 9, Petrinja,  od 09-13 sati.

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja Sisačko-moslavačke županije o socijalnom poduzetništvu i samofinanciranju organizacija civilnoga društva.

Radionicu će voditi djelatnici  Centra za civilne inicijative.

Broj sudionika je ograničen na 20.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija  kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.

Molimo vas da prijavu pošaljete najkasnije do 20. studenog u 12.00 sati na e-mail: iks@e-misija.info. Kriterij odabira polaznika za radionicu bit će redoslijed prijave za radionicu. Svi prijavljeni na radionicu dobit će  21. listopada obavijest je li njihova prijava prihvaćena ili ne.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)