Ured za udruge najavljuje Dane otvorenih vrata udruga 2014.

Cilj je Dana otvorenih vrata udruga 2014. građanima i široj javnosti približiti programe i projekte od interesa za opće dobro koje provode udruge u Hrvatskoj organiziranjem različitih aktivnosti u prostorima udruga ili izvan njih, te otvaranjem vrata građanima od 5. do 7. lipnja.

Poseban naglasak je na predstavljanju rezultata projekata i programa udruga financiranih sredstvima iz javnih izvora, kako bi time pridonijeli još većoj otvorenosti i boljoj transparentnosti rada udruga u Hrvatskoj.

Ured za udruge, u suradnji s regionalnim centrima podrške razvoju civilnoga društva, poziva sve zainteresirane udruge iz svih područja djelovanja da osmisle sadržaje kojima će se predstaviti građanima na odgovarajući način, sukladno resursima i sredstvima kojima raspolažu.

Sve informacije o Danima otvorenih vrata udruga i obrazac za prijavu možete pronaći na internetskoj stranici www.daniudruga.hr.

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)