Info dan za natječaj “Obrazovanje za poduzetništvo i obrt”

U sklopu projekta “Priprema projekata i podrška ESF korisnicima” čiji je glavni partner u projektu Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava, u Zagrebu će se u ponedjeljak, 8. rujna 2014. godine u Ministarstvu rada i mirovinskoga sustava, Vukovarska 78, održati informativni dan za potencijalne prijavitelje na otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga (natječaj za bespovratna sredstva) „Obrazovanje za poduzetništvo i obrt“.

Sudionici ovog događanja dobit će informacije o natječaju i unaprijediti svoja praktična znanja i vještine potrebne za razvijanje uspješnih prijava koje će podnositi na otvoreni poziv na dostavu projektnih prijedloga. Ovaj natječaj objavljen je u okviru Operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013., a objavilo ga je Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava.

Link za prijavu na info dan:    https://docs.google.com/forms/d/1ywQDGdpo6XfWK-5IgInJWytDSUVmryTz51uesYM5aQU/viewform

Više o natječaju možete pročitati ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)