Poziv na radionicu pod nazivom “Odnosi s javnošću za organizacije civilnog društva”

Za: organizacije s područja Sisačko – moslavačke županije

 

 

Radionica će se održati u  utorak, 19. travnja 2016. godine u Kutini ,u prostoru Gradske tržnice, Tržna 8, Kutina

 od 09.00 do 13.00 sati

 

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja Sisačko – moslavačke županije o promociji i povećanju vidljivosti njihovih aktivnosti te u području organiziranja medijskih istupa.

Radionicu će voditi djelatnici Centra za civilne inicijative.

 

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija[1].

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

 

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: iks@e-misija.info  najkasnije do ponedjeljka,  18. 04. 2016. u 12.00 sati. Ili na broj mobitela 099 800 0438  (Gordana Paton)

Broj mjesta na radionici je ograničen na 20, stoga će redoslijed zaprimanja prijava biti kriterij prihvaćanja prijave.

Kod prijave molimo  vas da nam pošaljete slijedeće podatke: Ime i prezime prijavitelja, naziv organizacije iz koje dolazite, kontakt telefon i e-mail adresu. Ovi podaci potrebni su nam za pravovremeno ažuriranje baze podataka.

Prostor održavanja radionice pristupačan je za osobe s invaliditetom.

 

Tim e-misija

[1] E-misija je dio cjelovitog Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg zajednički provode organizacije: Centar za civilne inicijative, IKS-Udruga za promicanje informatike, kulture i suživota, Savez za pravedno društvo i S.O.S. telefon – Poziv u pomoć u partnerstvu i uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)