Ministarstvo financija: Pravilnik o izvještavanju u neprofitnom računovodstvu i Registru neprofitnih organizacija

Na temelju Zakona o financijskom poslovanju i računovodstvu neprofitnih organizacija ministar financija donio je Pravilnik o izvještavanju u neprofitnom računovodstvu i Registru neprofitnih organizacija.
Pravilnikom se propisuje oblik i sadržaj financijskih izvještaja i izjave o neaktivnosti, razdoblja za koja se financijski izvještaji sastavljaju te obveza i rokovi njihovog podnošenja, minimalni sadržaj i rokovi dostave izvještaja o potrošnji proračunskih sredstava, način vođenja, upis, brisanje i promjena podataka u Registru neprofitnih organizacija.

Ovdje možete pročitati Pravilnik ili ga spremiti na računalo.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)