Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku otvara javno savjetovanje za Prijedlog iskaza za Nacrt prijedloga Obiteljskog zakona i Nacrt prijedloga Obiteljskog zakona

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku otvara javno savjetovanje za Prijedlog iskaza za Nacrt prijedloga Obiteljskog zakona i Nacrt prijedloga Obiteljskog zakona.

Savjetovanje s javnošću provodi se u cilju donošenja što kvalitetnijeg propisa te omogućavanja zainteresiranoj javnosti da dostavi svoje sugestije, komentare i prijedloge kako bi se unaprijedilo područje obiteteljskopravne problematike, koja se tiče izrazito velikog broja građana Republike Hrvatske te predložila najbolja normativna rješenja u obiteljskom zakonodavstvu.
Savjetovanje je otvoreno u razdoblju od 27. rujna do 27. listopada 2017. godine, na Središnjem državnom portalu za savjetovanje „e-Savjetovanja”, na poveznici: https://esavjetovanja.gov.hr/Econ/MainScreen?EntityId=6090

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)