Multidisciplinarni timovi u rješavanju problema u zajednici

U petak, 8.studenog, 2013 u prostorijama Društva naša djeca Maksimir okupili su se stručnjaci različitih profila na radionici pod nazivom „Multidisciplinarni timovi u rješavanju problema u zajednici“. Dvije skupine sudionika izradile su problemska stabla i stabla ciljeva na temu unapređenja rada učitelja kroz nastavu pristupačnu učenicima i na temu osnivanja centra za savjetovanje roditelja i djece koji prolaze kroz konfliktne procese razvoda braka.

Još jednom smo ustanovili da je timski rad stručnjaka različitog profila odgovor na probleme dosadne nastave, teškoća roditeljstva, izazova odrastanja te su na radionici dogovorena partnerstva i izrađeni grubi nacrti budućih projektnih prijedloga.

Radionicu je vodila Mirela Despotović.

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)