Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva objavila natječaj IPA “Podrška programima OCD-a u području zagovaranja i motivacije za društveno isključene skupine”

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva je u sklopu IV. komponente IPA programa “Razvoj ljudskih potencijala”, prioritetna os 5: Jačanje uloge civilnog društva za bolje upravljanje, mjera 5.2. Jačanje uloge organizacija civilnoga društva za društvenoekonomski rast i razvoj demokracije, objavila natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava (grant shema) “Podrška programima organizacija civilnoga društva u području zagovaranja i motivacije za društveno isključene skupine”. Rok za podnošenje sažetka projektnog prijedloga je 28.06.2013. Više informacija o natječaju  kao i cjelokupnu natječajnu dokumentaciju možete pronaći na stranicama Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva: http://civilnodrustvo.hr/category/102/subcategory/126/3373

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)