Natječaj Erste fragmenti 11 za mlade umjetnike

Erste banka je jedanaesti put raspisala natječaj Erste fragmenti kojim poziva mlade umjetnike do 30 godina te studente akademija likovnih umjetnosti da do 10. travnja prijave svoje radove te osvoje neku od nagrada.
Erste banke je 2002. godine pokrenula ovaj natječaj kao potporu mladim umjetnicima otkupom umjetničkih djela i dodjelom posebnih nagrada i stipendije za jednog studenta akademije likovne umjetnosti u Zagrebu, Rijeci, Osijeku ili Splitu.

Ove godine natječaj je obogaćen za izradu prepoznatljivog vizualnog rješenja i logotipa za natječaj Erste fragmenti na koji se mogu javiti svi dizajneri, umjetnici i ilustratori do 30 godina starosti, također do 10. travnja, te ukoliko pobjede, osvojiti nagradu u iznosu od 5.000 kuna.

Rok za prijavu na natječaje je 10. travnja 2015. godine.

Više informacija o ovom natječaju možete pronaći na stranicama Erste&Steriermärkische Bank.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)