Novosti iz zajednice: ALD Sisak organizira volontersku akciju “Za zeleniji i čišći Lekenik”

U sklopu projekta „Aktivni mladi za lokalni razvoj“, kojemu je nositelj Agencija lokalne demokracije Sisak (projekt se provodi u partnerstvu s Gradom Siskom, Općinom Lekenik i Općinom Martinska Ves te u suradnji s Radiom Sisak, a financira ga Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku), a povodom obilježavanja Dana planeta Zemlje, mladi Lekenika organiziraju Volontersku akciju s ciljem podizanja svijesti o brizi za okoliš te kao doprinos uređenja svoje lokalne zajednice.

Volonterska akcija „Za zeleniji i čišći Lekenik“ održat će se  8. travnja 2017. g., a tijekom volonterske akcije uredit će se okoliš sljedećih lokacija:

1. Društveni dom DVD-a (Zagrebačka 66)
2. Crkva „Sv. Ivana Krstitelja“
3. OTP banka (Zagrebačka 77 A)
4. Kapelica „Sv. Trojstva“

Okupljanje mladih i ostalih zainteresiranih je u 9 sati ispred Društvenog doma, a nakon volonterske akcije, predviđeno je zajedničko osvježenje i druženje volontera u 13 sati.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)