NATJEČAJ za dodjelu bespovratnih sredstava udrugama za provedbu projekata u području zaštite, poštivanja i promicanja ljudskih prava za 2014. godinu .

Vladin Ured za ljudska prava i prava nacionalnih manjina raspisuje Natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava udrugama. Rok za prijavu: 29. travnja 2014.

Ukupna vrijednost natječaja je 300.000,00 kuna, a iznos maksimalne pojedinačne potpore je 30.000,00 kuna. Projektne aktivnosti trebaju se provoditi isključivo u Republici Hrvatskoj, u trajanju od 6 do 12 mjeseci.

Na Natječaj se mogu prijaviti udruge koje se sustavno bave zaštitom i promicanjem ljudskih prava i prava nacionalnih manjina, koje su registrirane i djeluju u Republici Hrvatskoj najmanje jednu godinu, te čija je djelatnost od općeg/javnog dobra i u skladu s općim vrednotama utvrđenim Ustavom Republike Hrvatske.

Za više informacija pročitajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)