Objava privremene liste važećih i nevažećih kandidatura za članove i zamjenike članova šestog saziva Savjeta za razvoj civilnog društva iz reda udruga

Sukladno Poslovniku Savjeta za razvoj civilnoga društva Ured za udruge objavio je 5. svibnja 2016.  Javni poziv za isticanje kandidata za predstavnike udruga i drugih organizacija civilnoga društva i njihove zamjenike u šestom sazivu Savjeta za razvoj civilnoga društva koji je bio otvoren do 20. svibnja. Povjerenstvo za izbor članova Savjeta za razvoj civilnog društva iz reda udruga, imenovano od strane Savjeta, na sastanku održanom 25. svibnja pregledalo je sve pristigle prijedloge kandidata za članove i zamjenike članova Savjeta i utvrdilo da je pristiglo 29 važećih kandidatura za članove i zamjenike članova novog saziva Savjeta, dok je pet kandidatura bilo nevažeće.

Privremenu listu važećih  i nevažećih kandidatura možete vidjeti ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)