Objavljen poziv za predfinanciranje u okviru Programa Europa Plus u 2014. godini

Nacionalna zaklada danas je objavila Poziv za predfinanciranje u okviru Programa Europa Plus u 2014. godini koji organizacijama civilnoga društva iz Republike Hrvatske omogućuje predfinanciranje provedbe projekata ugovorenih u okviru programa Europske unije.

Cilj je poziva osigurati likvidnost organizacija civilnoga društva i nesmetanu provedbu odobrenih projekata iz pretpristupnih te strukturnih fondova Europske unije.

Sredstvima osiguranima kroz program Nacionalna zaklada će predfinancirati ugovorene projekte isključivo organizacija civilnoga društva s pravnim statusom udruge i zaklade, u što su uključene i udruge-lokalne akcijske grupe (LAG) koje su registrirane i djeluju u Republici Hrvatskoj pod uvjetom da su nositelji ugovorenih projekata.

Za više informacija pogledajte na :http://zaklada.civilnodrustvo.hr/category/102/subcategory/126/3575

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)