Natječaj The Toyota Foundation – “Exploring New Values for Society”

Toyota Foundation raspisala je natječaj za financijske potpore za 2014. godinu pod nazivom Istraživanje novih društvenih vrijednosti “. U okviru natječaja nude se potpore za zajedničke istraživačke projekte i pojedinačne istraživačke projekte koji  će dovesti do stvaranja novih društvenih vrijednosti. Prednost će imati projekti koji se temelje na kreativnim konceptima  čiji rezultati mogu pomoći u promjeni ustaljenih  načine razmišljanja ljudi bez obzira na zemlju ili regiju njihovog podrijetla ili njihov društveni položaj i uvjete života i koji na taj način mogu dovesti do rješenja problema s kojima se suočavaju.

Ukupan iznos natječaja je 100.000,000 yena, a projekti se mogu predati od 25.08. do 05. 09. 2014 online.

Sve dodatne informacije, upute za prijavitelje i natječajnu dokumentaciju možete pronaći ovdje.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)