Objavljeni rezultati natječaja “Solidarnost i društveni kapital u lokalnoj zajednici” Nacionalne zaklade

Upravni odbor Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva donio je Odluku o odobravanju financijskih sredstava za građanske akcije temeljem natječaja “Solidarnost i društveni kapital u lokalnoj zajednici” raspisanog u okviru Fondova Europskog gospodarskog prostora i Kraljevine Norveške.

Svečanost potpisivanja Ugovora za sve organizacije kojima je odobrena financijska podrška za provedbu građanskih akcija održat će se u ponedjeljak, 9. ožujka 2015. godine u Zagrebu, kada će korisnici financijskih podrški dobiti i detaljnije upute za provedbu građanskih akcija.

Rezultate natječaja možete pronaći na stranicama Nacionalne zaklade.

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)