Odluka o financiranju projekata u sklopu ESF Poziva “Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa”

Ured za udruge objavio je prvu Odluku o financiranju projekata u sklopu ESF Poziva “Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa”

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske kao Posredničko tijelo razine 1 u okviru Operativnog programa “Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.” objavio je prvu Odluku o financiranju projekata za Poziv na dostavu projektnih prijedloga “Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa” koji se financiraju sredstvima iz Europskog socijalnog fonda.

Predviđeno je financiranje 29 projekata u ukupnom iznosu od 25.251.389,69 kuna.
S ciljem financiranja dodatnih projekata u grupi 2 predmetnog Poziva, što je u skladu s raspoloživim sredstvima unutar Specifičnog cilja 11.ii.1, OP ULJP-a 2014.-2020., iznos dostupnih financijskih sredstava za predmetni Poziv s 27 milijuna kuna povećao se na 35 milijuna kuna, čime se osigurao jednaki pristup u vrednovanju projekata u grupi 1 i grupi 2, odnosno izjednačio se donji bodovni prag za projektne prijave odabrane za financiranje u obje grupe.

Suglasnost Upravljačkog tijela s povećanjem financijskih sredstava za Poziv “Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa”

Odluka o povećanju dostupnih financijskih sredstava za Poziv na dostavu projektnih prijedloga „Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa“

Odluka o financiranju projekata za Poziv “Podrška organizatorima volontiranja za unaprjeđenje menadžmenta volontera i provedbu volonterskih programa”

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)