Održana informativna radionica o natječaju “Jačanje regionalnih i lokalnih struktura za podršku razvoju civilnoga društva” u Zagrebu

22.02.2013. u hotelu International u Zagrebu je održana informativna radionica na kojoj je predstavljen natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava “Jačanje regionalnih i lokalnih struktura za podršku razvoju civilnoga društva” u okviru IV. komponente IPA programa “Razvoj ljudskih potencijala”.

Radionicu je organizirala Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s Vladinim Uredom za udruge. Udruga Centar za civilne inicijative (CCI) kao regionalni centar podrške u okviru Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj, koji provodi Nacionalna zaklada, pružila je sudionicima radionice osnovne informacije o upravljanju projektnim ciklusom i pojasnila način ispunjavanja obvezne natječajne dokumentacije.

Prezentacije s radionice možete pronaći na stranicama Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva:

http://zaklada.civilnodrustvo.hr/category/102/subcategory/126/3317

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)