Otvoren Natječaj za filantropa 2016. godine za Slavoniju i Baranju iz korporativnog sektora

Nagrada „Johann Kohlhoffer“ za filantropa korporativnog sektora ove godine Zaklada Slagalica dodjeljuje za područje Slavonije i Baranje.

Svrha ove Nagrade je prepoznati i javno istaknuti tvrtke i obrtnike koji svojom materijalnom i financijskom podrškom daju najbolji primjer drugima i postavljaju standarde kojima bi trebalo težiti.

Nagradu su podržali predsjednica Republike Hrvatske, Kolinda Grabar-Kitarović, Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska obrtnička komora, Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije te Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Za Nagradu se mogu nominirati:

• domaće male i srednje tvrtke
  • ogranci stranih tvrtki koje posluju na području Republike Hrvatske
  • javna i državna trgovačka društva
  • obrtnici
  • korporativni fondovi i zaklade

koji su tijekom 2016. godine podržali neku društvenu ili neprofitnu akciju ili organizaciju na području Brodsko-posavske, Osječko-baranjske, Požeško-slavonske, Virovitičko-podravske i Vukovarsko-srijemske županije.

Nagrada se dodjeljuje u dvije kategorije:

• za tvrtke
  • za obrtnike

Aktivnosti vezane uz Nagradu „Johann Kohhoffer za filantropa 2016. godine se provode u sklopu projekta “Povjerenje u lokalnu filantropiju”. Projekt provodi Zaklada Slagalica u partnerstvu s udrugama P.G.D.I. iz Belog Manastira i ODRAZ iz Zagreba, uz financijsku podršku Europske unije i Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Natječajnu dokumentaciju možete preuzeti OVDJE.

Izvor:http://www.zaklada-slagalica.hr/