Poziv na javno savjetovanje putem mrežnih stranica o nacrtu sažetka Poziva za dostavu projektnih prijedloga „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva” (OP FEAD)

Ministarstvo socijalne politike i mladih, kao Posredničko tijelo u provedbi Operativnog programa za hranu i/ili osnovnu materijalnu pomoć 2014. – 2020. (OP FEAD) ovim putem poziva zainteresiranu javnost na javno savjetovanje o nacrtu sažetka Poziva za dostavu projektnih prijedloga „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva”,  koji se planira objaviti u svibnju 2016. godine.

Prijedlozi i komentari mogu se dostaviti najkasnije do 22. travnja  2016. godine ,

na e-mail adresu info-fondovi@mspm.hr , s napomenom: za natječaj „Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva”.

Obrasce možete preuzeti na stranici Ministarstva socijalne politike i mladih

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)