Poziv na radionicu: Koraci u pokretanju zadruga za udruge, Zagreb

Za: organizacije s područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije

Poziv na radionicu pod nazivom

Koraci u pokretanju zadruga za udruge

koja će se održati 23. rujna 2015. godine

u prostoru Centra za civilne inicijative, Ulica grada Mainza 24/polukat, Zagreb

od 11.00 do 15.00 sati

Cilj ove radionice je upoznati predstavnike organizacija civilnoga društva s koracima potrebnim za osnivanje zadruge, kao pravne forme koja omogućuje umrežavanje kompatibilnih udruga i osiguranje samoodrživosti u radu udruga pristupom tržištu kroz zadružno poslovanje.

Radionicu će voditi djelatnici Centra za civilne inicijative.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija*.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

Molimo vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: cci@e-misija.info (T. 098 877410, Nikolina Turčinović Dupor) najkasnije do 21.9.2015. u 15.00 sati.

Broj mjesta na radionici je ograničen na 20, stoga će redoslijed zaprimanja prijava biti kriterij prihvaćanja prijave.


 

*E-misija je dio cjelovitog Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg zajednički provode organizacije: Centar za civilne inicijative, IKS-Udruga za promicanje informatike, kulture i suživota, Savez za pravedno društvo i S.O.S. telefon – Poziv u pomoć u partnerstvu i uz financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

 

Poziv – Zadruge, Zagreb

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)