Poziv na radionicu pod nazivom „Osnove priprema projektnih prijedloga“ ( ne EU fondovi)

Radionica će se održati u utorak, 25. veljače 2014. u maloj vijećnici Bjelovarsko-bilogorske županije, Dr. Ante Starčevića 8, Bjelovar, od 10 – 15 sati.

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva s područja Bjelovarsko – bilogorske županije osnovama izrade projektnog prijedloga koji se ne upućuju na Europske fondove nego domaće donatore, zaklade, tvrtke, banke, veleposlanstva u RH i slično. Radionicu će voditi djelatnici Centra za civilne inicijative.
Broj sudionika je ograničen na 20.
Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija kojeg provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.
Molimo vas da prijavu pošaljete najkasnije do 18.02.14. u 12.00 sati na e-mail: szpd@e-misija.info
Kriterij odabira polaznika za radionicu bit će redoslijed prijave za radionicu. Svi prijavljeni na radionicu dobit će obavijest je li njihova prijava prihvaćena ili ne.

Tim e-misija

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)