Pressica u Bjelovaru: informacija o programu e-misija

U utorak, 16.04.2013. održat će se tiskovna konferencija u Bjelovaru, u hotelu Central , s početkom u 12.30 sati.

Predstavnici partnerskih organizacija Centra za civilne inicijative i Saveza za pravedno društvo informirat će o djelovanju regionalnog programa e-misija na području Bjerlovarsko-bilogorske županije.

Program e-misija je dio cjelovitog Programa regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj kojeg zajednički provode organizacije: Centar za civilne inicijative, IKS-Udruga za promicanje informatike, kulture i suživota, Savez za pravedno društvo i S.O.S. telefon – Poziv u pomoć  u partnerstvu i uz  financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva

Nakon tiskovne konferencije održat će se info točka na temu izrade proračuna i financijskog poslovanja neprofitnih organizacija te će se najaviti radionica na istu temu za 07.05.2013. u Bjelovaru. Točno mjesto održavanja radionice bit će naknadno objavljeno.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)