Poziv organizacijama civilnoga društva da putem ankete izraze svoje mišljenje o budućim pozivima/natječajima

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva odabrana je za provedbeno tijelo EGP/NF u Hrvatskoj za područje civilnoga društva. Dionici uključeni u postupak izrade sustava financiranja zaključili su da je prije objave javnih poziva i natječaja potrebno uključiti organizacije civilnoga društva te zatražiti njihovo mišljenje za sadržaj natječaja koji će se uskoro objaviti. Stoga pozivamo sve organizacije civilnoga društva da putem ankete izraze svoje viđenje i mišljenje oko budućih poziva/natječaja, kako bi donatorima, ali i Nacionalnoj zakladi kao provedbenom tijelu omogućili jasniji uvid u potrebe civilnoga društva.

 

Rok za sudjelovanje u internetskom savjetovanju je 28. ožujak 2014. godine.

Anketu možete pronaći na stranici: http://zaklada.civilnodrustvo.hr/category/102/subcategory/126/3579

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)