Rezultati Javnog poziva „Komunikacijska podrška društveno korisnim programima udruga“

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske i Hrvatska udruga za odnose s javnošću (HUOJ), u suradnji s Fakultetom političkih znanosti u Zagrebu te agencijama za odnose s javnošću (Dialog komunikacije d.o.o. i Prorsus komunikacije) dodijelit će dvjema udrugama stručnu komunikacijsku podršku.

Javni poziv „Komunikacijska podrška društveno korisnim programima udruga“ objavljen je 14. travnja 2017. na internetskim stranicama Ureda za udruge te je bio otvoren do 15. svibnja 2017.

Tema poziva: bila je „Solidarnost u zajednici“. Ukupno je zaprimljeno 22 prijave na Javni poziv. Nakon provjere administrativnih uvjeta svih pristiglih i zaprimljenih prijava u odnosu na propisane uvjete Poziva, na procjenu kvalitete upućeno je 17 prijava.

Rang listu i kriterije pogledajte  ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)