Tele2 i Zaklada Reach for Change otvorili prijave za projekte ‘Reach for Change – Budi promjena’

Tele2 i Zaklada Reach for Change otvorili su prijave za ovogodišnje projekte „Reach for Change – Budi promjena“, koji se moraju odnositi na područja razvoja, obrazovanja, zdravlja, ekonomske i društvene participacije, slobode i mogućnosti izražavanja djece.

Podrška kroz projekt ‘Reach for Change – Budi promjena’ sastoji se od financiranja u iznosu od 180.000 kuna po projektu, za period od godine dana, te od nefinancijske podrške kojom Zaklada Reach for Change i Tele2 pomažu socijalnim poduzetnicima postići održivost njihovog rada i što bolje rezultate za dobrobit djece. Oblik nefinancijske podrške se definira individualno za svaki podržani projekt, ovisno o njegovim potrebama.

Prijave na natječaj se podnose isključivo online sustavom za prijave na croatia.reachforchange.org.

U prijavi je najvažnije jasno opisati problem na kojeg se projekt odnosi i razvijeno rješenje za koje se traži podrška. Za projekte u užem izboru organizirat će se serija razvojnih radionica na kojima će prijavitelji dodatno razraditi svoje projekte.

Natječaj je otvoren do 01.07.2017. godine.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)