Grad Zagreb: Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu jednokratnih financijskih potpora udrugama za 2016.

Pravilnikom o financiranju udruga iz proračuna Grada Zagreba (Službeni glasnik Grada Zagreba 12/15, 24/15 i 2/16), gradonačelnik Grada Zagreba raspisao je Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu jednokratnih financijskih potpora udrugama za 2016. godinu.
Obavijest o raspisivanju Javnog poziva objavit će se 15.02.2016. u Večernjem listu, a Javni poziv na internetskoj stranici Grada Zagreba www.zagreb.hr i na oglasnim pločama gradske uprave, a svu dokumentaciju za prijavu možete pronaći ovdje.

Javni poziv je otvoren do iskorištenja sredstava za 2016. godinu.

2 komentara na “Grad Zagreb: Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu jednokratnih financijskih potpora udrugama za 2016.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)