Javno savjetovanje o preporučenom nacrtu povelje o suradnji gradova i organizacija civilnoga društva

Sukladno Deklaraciji o suradnji gradova i organizacija civilnoga društva u Republici Hrvatskoj koja je potpisivana tijekom Susreta gradonačelnika i poduzetnika u Umagu u studenome 2013., gradovi potpisnici obvezali su se i potpisati povelje o suradnji s organizacijama civilnoga društva na području svoga grada.

Uža radna skupina sastavljena od predstavnika Ureda za udruge, organizacija civilnoga društva te Udruge gradova pripremila je tekst preporučenog nacrta povelje o kojem pokreće javno internetsko savjetovanje.

Savjetovanje je otvoreno do 25. svibnja 2014., a svoje komentare, primjedbe i prijedloge možete poslati putem obrasca za sudjelovanje u savjetovanju na e-mail: sandra.pernar@uzuvrh.hr.

 

Obrazac o sudjelovanju u savjetovanju možete preuzeti ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)