Nacionalna zaklada objavila četiri natječaja i jedan poziv za iskaz interesa

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva objavila je četiri natječaja od kojih su dva natječaja za odobravanje financijskih oblika podrški, dva za dodjelu nagrada te jedan poziv za iskaz interesa.

Objavljen je natječaj za projekte demokratizacije i razvoja civilnoga društva i  natječaj za dodjelu institucionalnih podrški, a rok za prijavu je 19.09.2013. Također su objavljeni natječaji za nagradu “Otisak srca” za razvoj volonterstva djece i mladih te za nagradu za društvene inovacije, a rok za prijavu je 1. 10.2013. Poziv za iskaz interesa otvoren je za prijavu projekata međunarodne suradnje i razvojne podrške, a rok za prijavu je 19.09.2013.

Više

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)