PODRŠKA AKCIJAMA SOLIDARNOSTI U ZAJEDNICI

Poziv na edukaciju za aktivne i one koji to žele biti Petrinja 6. lipnja 2016

Kuća ljudskih prava Zagreb, u suradnji sa Centrom za mirovne studije, GONG-om i urdugom B.a.b.e. organizira aktivističku radionicu – edukaciju u Petrinji.

Fokus susreta koji će se održati u Petrinji, 06. lipnja od 10 do 16 i 30 sati u Hrvatskom domu, bit će prijenos znanja u području društvenog angažmana, razmjena iskustva i planiranje aktivnosti solidarnog karaktera. Tematski, bavit će se potrebama u zajednici povezanim sa zaštitom ljudskih prava, izjednačavanjem mogućnosti i suzbijanjem diskriminacije.

 

Poziv, program i prijavnicu možete preuzeti ovdje


Poziv je također objavljen na mrežnim stranicama http://kucaljudskihprava.hr/novosti/poziv-na-edukaciju-aktivisticku-radionicu-u-petrinji-6-lipnja-2016-u-hrvatskom-domu-od-10-do-1630-sati i na Facebook stranici Kuće ljudskih prava


Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)