Nacionalna zaklada objavila plan i kalendar natječaja za udruge u 2014.

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, planira u 2014. godini uložiti 49 milijuna kuna u projekte i programe organizacija civilnoga društva.Od tog iznosa 35 milijuna kuna planirano je za nove natječaje i višegodišnje podrške, a 14 milijuna kuna za ugovaranje suradnje putem poziva za iskaz interesa u 2014. godini te višegodišnje oblike Razvojne suradnje i partnerstva.

Nacionalna zaklada će u 2014. godini raspisati ukupno 7 natječaja (uključujući i Decentralizirani model) i to 5 za dodjelu financijskih oblika podrški i 2 za dodjelu nagrada, 3 poziva za iskaz interesa za suradnju i 2 poziva/pozivna natječaja za Razvojnu suradnju.

Cjelokupni plan dodjele sredstava i kalendar objave natječaja, poziva za iskaz interesa za suradnju i pozivnih natječaja za razvojnu suradnju u 2014. godini pogledajte ovdje.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)