Nacionalna zaklada objavila Pozivni natječaj “Zajedno za bolje” – Poziv za iskaz interesa

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva je sukladno Planu dodjele sredstava Nacionalne zaklade i Kalendaru objave natječaja, poziva za iskaz interesa za suradnju i pozivnih natječaja za razvojnu suradnju u 2013. godini objavila prvu razinu Pozivnog natječaja “Zajedno za bolje” kojim se poziva na iskaz interesa za razvojnu suradnju u području sudioničke demokracije “Zajedno za bolje” koji je namijenjen jedinicama lokalne samouprave za uključivanje građana i organizacija civilnoga društva u razvoj lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj i financiranje projekata za društveni razvoj zajednice.

Na Poziv za iskaz interesa za uspostavljanje razvojne suradnje mogu se prijaviti isključivo gradovi u Republici Hrvatskoj do 30.000 stanovnika iz Dubrovačko-neretvanske, Krapinsko-zagorske, Ličko-senjske, Međimurske, Primorsko-goranske, Splitsko-dalmatinske, Virovitičko-podravske, Vukovarsko-srijemske, Zadarske i Šibensko-kninske županije.

Više informacija i obrasci za prijavu: http://civilnodrustvo.hr/category/104/subcategory/311

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)