Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva objavila kalendar natječaja za 2016. godinu

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u 2016. godini planira uložiti 56 milijuna kuna u financijske podrške organizacija civilnoga društva. Od tog iznosa 12 milijuna kuna planirano je za nove natječaje, a 44 milijuna kuna za ugovaranje suradnje putem poziva za iskaz interesa te višegodišnje oblike Razvojne suradnje i partnerstva.

Ukupno će se raspisati 2 natječaja (uključujući i Decentralizirani model) i to 1 za dodjelu financijskih oblika podrški i 1 za dodjelu nagrada, 1 poziv za iskaz interesa za suradnju, 2 poziva/pozivna natječaja za Razvojnu suradnju te 5 natječaja kroz Razvojnu suradnju sa 5 zaklada.

Kalendar poziva pogledajte u priloženom dokumentu.

 

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)