Udruga BEST: Studentsko inženjersko natjecanje

Studentska udruga BEST Zagreb u sklopu svog projekta EBEC Zagreb – Dani inženjera od 21. do 24. ožujka na Fakultetu elektrotehnike i računarstva priprema Studentsko inženjersko natjecanje u dva oblika: Case study (idejna rješenja zadanog problema)  i Team design (praktično rješenje određenog problema). Pobjednički timovi iz oba natjecajna oblika imati priliku svoje vještine predstaviti na regionalnom natjecanju u Ljubljani zajedno sa pobjedničkim timovima iz Austrije, Njemačke i Slovenije. Pokažu li se i tu najbolji putuju na završno natjecanje u Beograd.

BEST Zagreb pripremio je također radionice pisanja životopisa i raznih soft skills vještina, a na početku programa održat će se Career day gdje će studenti imati priliku pitanja oko zaposlenja postaviti predstavnicima tvrtki i tako dobiti uvid u to što se od njih traži u poslovnom segmentu.

Uskoro će biti objavljen poziv za prijave, pa pratite BESTove internetske stranice i Facebook profila.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)