Poziv na radionicu pod nazivom „Partnersko rješavanje problema u zajednici“

Radionica će se održati u utorak, 26. studenog 2013. u Virovitici, Vladimira Nazora 1, u Centru za socijalnu skrb od 10.00-14.00 sati.

Cilj radionice je proširiti znanje predstavnika organizacija civilnoga društva i ostalih dionika iz lokalne zajednice s područja Virovitičko-podravske županije o utvrđivanju i načinima rješavanju problema u zajednici uključivanjem u taj proces svih dionika iz zajednice.

Predavači na radionici će biti djelatnici Centra za civilne inicijative.

Sudjelovanje na radionici je besplatno.

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite na e-mail: sos@e-misija.info

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija kojeg  provode udruge Centar za civilne inicijative iz Zagreba, IKS iz Petrinje, S.O.S. – savjetovanje, osnaživanje, suradnja iz Virovitice i Savez za pravedno društvo iz Bjelovara.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)