Natječaj u sklopu EaSI programa za operativne potpore za europske nevladine organizacije koje su aktivne u promociji društvene inkluzije i smanjenja siromaštva ili aktivne u promicanju mikrofinanciranja i financiranja društvenih poduzeća

Ovaj poziv za bespovratna sredstva u sklopu programa Unije Zapošljavanje i socijalne inovacije ima za cilj pružiti potporu za troškove poslovanja za 2015. temeljem sporazuma o partnerstvu sklopljenog za razdoblje 2014-2017 te osigurati dugoročnu suradnju između Europske komisije i mreža nevladinih organizacija na razini Europske unije.

Vrsta natječaja: Bespovratna sredstva
Država: EU 27, Pridružene države, Hrvatska
Tema/sektor: Mladi, Demokratizacija i dobro upravljanje, Poduzetništvo, Obrazovanje, Prekogranična suradnja
Rok za prijavu: 20.08.2014.
Iznosi sredstava €: 11.000.000
Prijavitelji: Jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave, Udruge, Instituti, Fakulteti, Neformalna udruženja i inicijative, Fizičke osobe.

Više o natječaju i uvjetima prijave.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)