Natječaj za mlade poduzetnike s idejom održivog razvoja zajednice

Do 30. lipnja 2014. godine na natječaj pod nazivom Youth Citizen Entrepreneurship Competition može se prijaviti inovativna ideja i plan za osnivanje poduzeća ili projekt već postojećeg poduzeća koje je ostvarilo značajan društveni utjecaj.

Natječaj je otvoren za mlade koji imaju između 15 i 30 godina i imaju inovativnu ideju za poduzeće koje će pridonijeti održivom razvoju zajednice (u područjima kao što su okoliš, obrazovanje, zdravlje, borba protiv siromaštva, izgradnja mira, održiva energija, sigurnost hrane, održiva trgovina, stariji ljudi, osnaživanje žena i mladih) ili koji već vode takvo poduzeće u obliku tvrtke, neprofitne organizacije ili informalnog programa. Svi oni mogu poslati svoju prijavu i prezentirati je na engleskom jeziku.

Za više informacija pročitajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)