OP Konkurentnost i kohezija: Objavljen indikativni godišnji plan objave natječaja

Na internetskim stranicama Strukturni fondovi objavljena je informacija da je Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Upravljačko tijelo za Operativni program Konkurentnost i kohezija 2014.-2020., objavilo indikativni godišnji plan objave poziva na dostavu projektnih prijedloga za 2016. godinu (otvorenih poziva na dostavu projektnih prijedloga i ograničenih poziva na dostavu projektnih prijedloga kod kojih postoji više od jedan unaprijed poznati potencijalni prijavitelj) u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014.-2020. s ciljem obavještavanja javnosti i omogućavanja pravovremene pripreme projektnih prijedloga potencijalnih prijavitelja.

Indikativni godišnji plan objave poziva na dostavu projektnih prijedloga (PDP-ova) sadrži popis PDP-ova i rokova poznatih u trenutku izrade plana te je podložan izmjenama i dopunama sukladno dinamici poslovnih procesa uključenih institucija.

Indikativni godišnji plan Poziva na dostavu projektnih prijedloga

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)