Objavljen Vodič o financiranju projekata u sektoru turizma sredstvima iz fondova EU

Europska komisija objavila je novu verziju vodiča o financiranju projekata u sektoru turizma sredstvima iz fondova Europske unije.
U dokumentu se navode mogućnosti financiranja javnog i privatnog sektora sredstvima iz Europskog fonda za regionalni razvoj, Europskog socijalnog fonda, Kohezijskog fonda, Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj te programa Life, Horizon 2020, Erasmus+, Kreativna Europa, COSME i ostalih programa.
Ovogodišnja verzija dokumenta sadrži najnovije hiperlinkove, informacije o financijskim instrumentima i primjere nedavno odobrenih projekata. Neki od ključnih odgovora koje donosi dokument su prihvatljivi prijavitelji, prihvatljiva ulaganja te iznosi i stope sufinanciranja.

Vodič o financiranju projekata u sektoru turizma sredstvima iz fondova EU

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)