Objavljeni prvremeni rezultati:Podrška obitelji i promicanje i zaštita prava djece i Resocijalizacija i rehabilitacija

U skladu s Uputama za prijavitelje na Poziv za prijavu projekata i programa udruga usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece, Ministarstvo socijalne politike i mladih objavljuje Privremene liste projekata i programa predloženih za financiranje koji su rangiranih prema broju bodova te prema prijavljenim prioritetnim područjima: 1. Promicanje i zaštita prava djece, 2. Podrška obitelji i 3. Podrška posvojiteljima i razvoj udomiteljstva.

1. Promicanje i zaštita prava djece,

2. Podrška obitelji i

3. Podrška posvojiteljima i razvoj udomiteljstva

 

Privremeni rezultati – resocijalizacija i rehabilitacija

Objavljeni su privremeni rezultati Poziva Ministarstva socijalne politike i mladih za prijavu za financijsku potporu projektima udruga u području resocijalizacije i rehabilitacije ovisnika:

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)