Otvoren natječaj za financijsku podršku građanskim akcijama “Naš doprinos zajednici” u 2014. godini

„Slagalica“ – zaklada za razvoj lokalne zajednice sa sjedištem u Osijeku raspisala je 15. travnja 2014. godine, natječaj za financijsku podršku građanskim akcijama Naš doprinos zajednici.

Na natječaj se mogu prijaviti jednokratne akcije isključivo kroz udruge, zaklade i ustanove (škole, vrtići, domovi umirovljenika i drugi) registrirane u RH u kojima se aktivnosti pokreću od strane same organizacije/institucije ili zainteresirane skupine građana koje djeluju u ili pri toj organizaciji/instituciji. Od ove godine na natječaj se ne mogu prijavljivati mjesni odbori.

Rok za prijavu na natječaj je 15. svibnja 2014. godine.

Više o natječaju pogledajte ovdje

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)