Poziv na dostavu projektnih prijedloga: Širenje usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom

Ministarstvo socijalne politike i mladih poziva sve potencijalne prijavitelje, neprofitne organizacije i organizacije civilnog društva, da se sukladno natječajnoj dokumentaciji prijave za financijsku potporu iz Europskog socijalnog fonda u sklopu Operativnog programa Razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013., za objavljeni natječaj: Širenje usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom.

Opći cilj ovog poziva na dostavu projektnih prijedloga jest jačanje socijalnog uključivanja osoba s invaliditetom kroz daljnji razvoj i povećanje kvalitete usluge osobne asistencije.
Specifični ciljevi ovog poziva na dostavu projektnih prijedloga su povećati socijalnu uključenost i unaprijediti kvalitetu života osoba s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta te osoba s intelektualnim i mentalnim oštećenjima odnosno povećati broj zaposlenih osoba u nepovoljnom položaju na tržištu rada, njihovim zapošljavanjem kao osobnih asistenata.

Rok za prijavu projektnih prijedloga je 25. veljače 2015. godine.

Više informacija o natječaju i natječajnu dokumentaciju možete pronaći na stranicama Strukturni fondovi.

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)