Poziv na dostavu projektnih prijedloga ,,Umjetnost i kultura za mlade”

 

Ministarstvo kulture objavilo je dana 12. prosinca 2016. godine otvoreni (privremeni) poziv na dostavu projektnih prijedloga pod nazivom „Umjetnost i kultura za mlade“.

 

Rok za prijavu je od 12.12.2016. do 28.2.2017.

Prijavitelji: Jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave, Udruge, Pravne osobe
Partneri: Jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave, Udruge

Područje: civilno društvo, socijalne usluge, socijalna uključenost, mladi, kultura

 

 

Poziv se provodi u okviru specifičnog cilja 9.i.1 Borba protiv siromaštva i socijalne isključenosti kroz promociju integracije na tržište rada i socijalne integracije ranjivih skupina, i borba protiv svih oblika diskriminacije.

Ukupni iznos bespovratnih sredstava iznosi 18,000.000,00 kuna. Udio financiranja po pojedinome projektu iznosi 100 % prihvatljivih troškova, od čega je 85 % osigurano iz sredstava Europskoga socijalnog fonda (ESF-a), dok će obvezni udio nacionalnoga sufinanciranja od 15 % osigurati Ministarstvo kulture iz Državnoga proračuna Republike Hrvatske.

Sva dokumentacija vezana uz Poziv dostupna je na sljedećim poveznicama:  www.strukturnifondovi.hr i www.esf.hr

 

 

 

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)