Poziv na edukaciju ‘Održivi razvoj u praksi – Organski vrt u ustanovama lokalne zajednice’

 

Cilj ove radionice je educirati zainteresirane ustanove u lokalnoj zajednici (primjerice, vrtiće, škole, knjižnice, otvorena učilišta) te organizacije civilnoga društva – udruge, kako aktivno i konkretno ostvariti teme iz održivog razvoj u odgojno-obrazovnoj praksi.
Radionica je namijenjena odgojiteljima, učiteljima i stručnim djelatnicima, članovima udruga i drugih organizacija civilnoga društva.
Opis radionice // Radionica će biti praktične naravi, a rezultat će biti formirani nacrti organskih vrtova u organizacijama polaznika, uz uključene elemente koji podržavaju održivi razvoj u odgoju i obrazovanju (komposter, glisnjak, polikultura, bioraznolikost i dr.). Po prijavi ćemo vam se javiti radi pripreme nacrta za organske vrtove koje je potrebno donijeti na radionicu.

Radionica je organizirana u sklopu programa E-misija.

Sudjelovanje na radionici je besplatno. Hrana, piće i putni troškovi nisu osigurani.

Broj mjesta na radionici je ograničen na 20, stoga će redoslijed zaprimanja prijava biti kriterij
prihvaćanja prijave.

Molimo vas da potvrdite svoj dolazak na e-mail: ured@cci.hr ili telefon 098 877 410

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)