U Topuskom održana radionica “Izrada logičkog okvira projekta”

U Topuskom je 27.09.2013. u Nardonoj knjižnici i čitaonici održana radionica na temu “Izrada logičkog okvira projekta” na kojoj je sudjelovao 21 predstavnik organizacija civilnog društva i lokalnih institucija iz Sisačko-moslavačke županije. Radionicu su vodile Tea Režek i Jelena Kljaić Šebrek iz CCI-ja koje su sudionike upoznale s osnovama izrade ovog važnog i ponekad ne tako jednostavnog dijela projekta. Na primjeru nezaposlenosti mladih u općini Topusko napravili smo analizu dionika, problema i ciljeva na temelju čega smo zajednički izradili logički okvir projekta. Sudionici su u grupama vježbali izradu logičkog okvira kroz slagalicu na primjeru logičke matrice već provedenog projekta CCI-a.

Neki od dojmova sudionika radionice:

“Sve pohvale predavanju zbog kreativnosti i uključivanja svih prisutnih”

“Odlična radionica, konkretna, interaktiva, puna korisnih informacija i savjeta!”

“Sve pohvale voditeljicama radionice”

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)