Poziv na Konferenciju za jedinice lokalne samouprave i ostale sudionike razvoja projekata

Razbor – sudjelovanje za razvoj i Filipović poslovno savjetovanje d.o.o. organiziraju veliku godišnju konferenciju o europskim strukturnim i investicijskim fondovima “Financiranje društvenog i gospodarskog razvoja Hrvatske iz fondova EU”.
Konferencija će se održati 4. i 5. veljače 2015. u Hotelu Esplanade u Zagrebu.

Namjena je konferencije informiranje i povezivanje svih relevantnih sudionika razvoja projekata:

  • župani, gradonačelnici, načelnici, pročelnici i predstavnici nadležnih državnih tijela, tijela jedinica regionalne i lokalne zajednice
  • predsjednici, članovi uprava i direktori državnih i privatnih poduzeća
  • ravnatelji i drugi predstavnici nadležnih državnih agencija i institucija
  • predsjednici i članovi uprava banaka i drugih financijskih institucija
  • savjetnici za EU fondove
  • izvođači radova
  • isporučitelji opreme
  • voditelji projekata
  • urbanisti, arhitekti i inženjeri
  • i svi drugi zainteresirani stručnjaci i poslovni ljudi

Konferencija je koncipirana tako da sudionici steknu širok pregled svih izvora financiranja iz europskih fondova za sve sektore u Hrvatskoj u periodu 2014.-2020. te da kao govornike u rasprave uključi predstavnike nadležnih ministarstava i agencija, lokalne i regionalne samouprave, privatnog sektora, civilnih udruga i konzultantskih tvrtki – dakle, svih onih skupina koje će s novim programima raditi ili ih koristiti. Konferencija će biti prilika za informiranje i učenje, kao i za stvaranje vrijednih kontakata.

Sve detalje o Konferenciji možete dobiti na stranicama Filipović poslovnog savjetovanja.

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)