Poziv na okrugli stol “Urbani školski vrtovi – izazovi i mogućnosti”, Zagreb

Udruge O.A.ZA. – Održiva Alterntiva ZAjednici i Centar za civilne inicijative s radošću vas pozivaju na okrugli stol tijekom kojeg će se ukratko predstaviti projekt „Oaza za djecu“ te Program regionalnog razvoja civilnoga društva i lokalnih zajednica u Republici Hrvatskoj E-misija.

Također, pokrenut ćemo raspravu o izazovima s kojima se susreću ravnatelji i djelatnici škola te udruge provoditelji kroz sve etape osnivanja i održavanja školskog vrta. Cilj nam je potaknuti diskusiju i suradnju između institucija – škola i udruga.

Okrugli stol održat će se u utorak, 28. ožujka 2017. godine od 15 do 17 sati u Osnovnoj školi Zapruđe na adresi Meštrovićev trg 8a, Zagreb.

Ljubazno vas molimo da potvrdite svoje sudjelovanje najkasnije do ponedjeljka, 20. ožujka do 12 sati e-mailom na adresu mile.draca@oazainfo.hr ili telefonski na broj 091 750 63 90 (Mile Drača).

Na poveznicama možete pronaći Službeni poziv i Program okruglog stola.

 

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)