Poziv na radionice “Podrška programa OCD-a aktivnih u području volonterstva na jačanju gospodarske i društvene kohezije”

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva, Odjel za programe EU, u sklopu IV. komponente IPA programa “Razvoj ljudskih potencijala”, prioritetna os 5: Jačanje uloge civilnog društva za bolje upravljanje, mjera 5.2. Jačanje uloge organizacija civilnoga društva za društveno-ekonomski rast i razvoj demokracije, objavila je 27. svibnja 2013. godine natječaj za dodjelu bespovratnih sredstava (grant shema) “Supporting Contribution of CSOs Active in the Field of Volunteering to Strengthening of Economic and Social Cohesion” (Podrška programa organizacija civilnog društva aktivnih u području volonterstva na jačanju gospodarske i društvene kohezije).

Za sve zainteresirane lokalne dionike i zainteresirane prijavitelje, Nacionalna zaklada u suradnji s Vladinim Uredom za udruge te svojim partnerima – regionalnim centrima podrške organizira radionice koje će se održati kako slijedi:

Zadar, 11. lipnja 2013., od 11 do 14 sati – Impact centar, Put Stanova bb
Sisak, 12. lipnja 2013., od 11 do 14 sati – Hotel Panonija, I. Kukuljevića Sakcinskog 21
Pula, 14. lipnja 2013., od 9:30 do 12:30 sati – Savez udruga Rojca, Gajeva 3
Slavonski Brod, 17. lipnja 2013., od 11 do 14 sati – Gradska knjižnica Slavonski Brod, Trg Stjepana Miletića 12
Zabok, 19. lipnja 2013., od 11 do 14 sati – Društvo multiple skleroze Krapinsko-zagorske županije, Trg Dragutina Domjanića 6

Više informacija kao i obrazac za prijavu možete pronaći na  web stranici Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva:   http://civilnodrustvo.hr/category/102/subcategory/126/3395

Napišite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)